Juan Martin Del Potro se po roce vrací na kurt!

Téměř po roce se na tenisové kurty opět postaví tenisový velikán Juan Martin Del Potro. Bývalá světová čtyřka dlouhou dobu laborovala se zraněným zápěstím a nyní je připravena znovu prohánět kurty. 26.3. 2015, ATP Miami, prohra 0:2 s Kanaďanem Pospisilem. To je poslední záznam Argentice Del Potra z okruhu ATP. Za dva týdny na turnaji v Indiana Wells se však Del Potro opět postaví do zápasu a bude se pokoušet restartovat svoji kariéru.

Pro ostatní soupeře a také pro Novaka Djokovice je to vystavený vykřičník, jelikož právě taková persona, jako je Del Potro chybí v TOP 5 aktuálního žebříčku. Andy Murray i přes famózní formu na Australian Open nedokázal uhrát s Novakem Djokovicem ani set. Roger Federer taktéž ne. Rafael Nadal dokonce nepostoupil ani přes první kolo.

Úzké špičce teď přibyde další horký konkurent, který bude mít o motivaci postaráno. 27 let je ideální věk na psychický i fyzický comeback.

Del Potro je také aktivní na Twitteru, kde sdílí momenty z fyzické přípravy.

Hned první turnaj napoví, jak na tom Argentinec aktuálně je. Určitě to bude chvíli trvat, než se dostane do TOP formy, ale tohle je jeho poslední šance, jak udržet krok s elitou a možná ještě zopakovat výjimečný výsledek, jako byl titul na US OPEN v roce 2009.

VIDEO: Del Potro oznamuje návrat

Logo Sázkové Kanceláře Unibet
Stránky v češtiněSázková Kancelář je česky
Min.vklad0-450 CZK
Min.sázka25 CZK / 1 EUR
Bonusy1500Kč
Stránky Casinaunibet.com
Hodnocení hráčů: 8.26/10 (5687 Hlasů)

Přihlášení