Sázková kancelář Bwin

Bwin - Náhled na sázkovou kancelář
Hodnocení hráčů: 7.91/10 (5927 Hlasů)
Stránky v češtině Sázková kancelář je česky
Podpora v češtině
Live sázky
Výsledky
Min.sázka -
Min.vklad 40-300 CZK
Bonusy -
Jiné hry Kasino, Poker, Hry
Bwin - logo sázkové kanceláře

Bwin.com je jedna z největších online sázkových kanceláří na internetu.

Bwin.com (dříve betandwin.com) je online sázková kancelář, která sídlí v Rakousku a má více než 10 milióny registrovaných uživatelů ve 20 zemích. Sázení u Bwin je snadné i pro začátečníky, kteří se zde rychle zorientují. Stránky a profesionální podpora je u Bwin kompletně v českém jazyce. Bwin nabízí více než 80 ligových soutěží a až 8000 sázkových příležitostí denně. Výjimečným zážitkem na Bwin jsou LIVE sázky, kdy se kurzy mění podle vývoje zápasu. Jak se uzavřít běžné sázky nebo LIVE sázky si můžete prohlédnout v manuálu přímo na stránkách Bwin. Kombinovaná sázka, systémová sázka a mnoho dalších druhů sázek jsou u Bwin samozřejmostí. Bwin nabízí obsáhlou a přehlednou nápovědu, kterou můžete kdykoliv využít, pokud nebudete něčemu rozumět. Vklady a výběry lze na Bwin realizovat několika různými způsoby např. bankovními převody, kreditními kartami, internetovou peněženkou Moneybookers a Netteler. U Bwin můžete také využít jejich systém bonusů a jiných nabídek. Nesmíme zapomenout také na podporu hráčů, kterým Bwin zpřístupňuje průběžné výsledky, sportovní statistiky a Livescore. Bwin patří mezi naprostou špičku a nabízí vše, co si každý fanoušek sázení může přát.

Galerie sázkové kanceláře Bwin

Bonusy online sázkové kanceláře Bwin

Online sázková kancelář Bwin má pro Vás různé druhy bonusů.

Sportovní sázky

Bwin Sázky - 100% Uvítací bonus až 50€
Získejte jako bonus ke své platbě 100% navíc, až do výše 50€. Jakmile provedete první vklad, připíšeme na váš účet až 50€! Vstupte do fascinujícího světa sekce SPORTSBOOK. Bonus bude připsán na základě vaší první platby po založení účtu.

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Kompletní nabídka BONUSŮ u sázkových kanceláří.

Jak vložit peníze na svůj účet u Bwin

Peníze na Bwin účet můžete vložit několika způsoby. Všechny vklady musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností vkladů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Bwin.

Doporučujeme používat Skrill (Moneybookers) - je to rychlé a bez poplatků.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy vkladů můžete použít pro vložení peněz na Váš Bwin účet.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky
Visa Ihned 2%
Mastercard Ihned 2%
Moneybookers Ihned Zdarma
Neteller Ihned Zdarma
Ukash Ihned Zdarma
Paysafecard Ihned Zdarma
Bankovní převod až 7 dní Zdarma
eKonto Ihned Zdarma

Jak vybrat peníze ze svého účtu u Bwin

Sázková kancelář Bwin umožňuje vybírat peníze z Vašeho Bwin účtu několika způsoby. Všechny výběry musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností výběrů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Bwin.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy výběrů můžete použít pro výběr peněz z Vášeho Bwin účtu.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky
Visa Ihned Zdarma
Moneybookers Ihned Zdarma
Neteller Ihned Zdarma
Bankovní převod 2-4 pracovní dny Zdarma

Návod na registrace v sázkové kanceláři Bwin

Registrace a založení účtu u Bwin je velmi jednoduchá. Po vyplnění se Vám vygenerují přístupové údaje se kterýma budete přistupovat do Vašeho sázkařského účtu u Bwin.

Takže klikněte na stránkách sázkové kanceláře Bwin na odkaz "Zaregistrujte se!", který je úplně nahoře. V novém okně se Vám zobrazí registrační Bwin formulář. Jeho vyplnění není nic těžkého. Pokud máte vše vyplněno, tak si vše překontrolujte, zda jste neudělali někde překlep a pokud je vše v pořádku, tak zaškrtněte souhlas s všeobecnými podmínkami a klikněte na tlačítko "Zaregistrujte se teď".Tímto krokem jste úspěšně dokončili registraci u sdázkové kanceláře Bwin a teď se stačí jen přihlásit se svým uživatelským jménem a heslem, které jste si zvolili při registraci. Bwin Vám vše pošle ještě na Vaši e-mailovou adresu. Teď už si můžete užívat online sázky a sázení s Bwin. Přejeme Vám hodně štěstí.

Pozor: Veškeré údaje vyplňujte pravdivě a přesně, abyste mohli bez komplikací vkládat a vybírat peněžní prostředky na Vášem Bwin účtu.

Bwin - registrační formulář

Přihlášení