Sázková kancelář Unibet

Unibet - Náhled na sázkovou kancelář
Hodnocení hráčů: 8.26/10 (5687 Hlasů)
Stránky v češtině Sázková kancelář je česky
Podpora v češtině
Live sázky
Výsledky
Min.sázka 25 CZK / 1 EUR
Min.vklad 0-450 CZK
Bonusy 2500Kč
Jiné hry Kasino, Poker, Hry
Unibet - logo sázkové kanceláře

Unibet je vysoce kvalitní a ambiciózní sázková kancelář se stránkami a podporou v češtině.

Unibet.com byla založena v roce 1997 a má více než 2.1 milionů zákazníků ve více než 150 zemí. O sázkovou kancelář Unibet se stará více než 300 zaměstnanců, takže se jedná o velikou a dobře řízenou sázkovou kancelář nabízející kvalitní služby. Unibet nabízí živé sázení tzv. Live sázky co jsou nejrychlejší a nejvíce vzrušující forma sázení při které můžete podávat sázky vcelém průběhu zápasu. Unibet svým novým hráčům připravila pěkné vstupní bonusy, které všichni určitě rádi využijí. Unibetu nechybí ani podrobná nápověda a instrukce „krok po kroku“ pro začínající hráče. Unibet jako podporu poskytuje průběžné výsledky, LIVE výsledky a statistiky. Vklady i výběry lze uskutečnit pomocí bankovních převodů, kreditních karet VISA a Mastercard nebo internetové peněženky Moneybookers. Unibet také nabízí mobilní sázení, kde pomocí mobilu můžete sázet kdykoliv a kdekoliv. Unibet poskytuje jednoduché a složené sázky (až trojité) na Ligu mistrů, Premier League, Primera División nebo zápasy hokejové ligy. Oddělení zákaznické podpory Unibetu je v provozu 24 hodin denně buď telefonem, nebo e-mailem a to kompletně v češtině. To vše dělá z Unibet příjemnou sázkovou kancelář, která může směle konkurovat ostatním sázkovým kancelářím.

Galerie sázkové kanceláře Unibet

Bonusy online sázkové kanceláře Unibet

Online sázková kancelář Unibet má pro Vás různé druhy bonusů.

Sportovní sázky

Unibet Sázky - 50% sázka bez rizika až do 1500 Kč
Začni sázet na Unibetu a vyzvedni si uvítací bonus až 1500 Kč na první sázku. Pokud prohraješ, vrátíme ti sázku zpět. Založ si svůj účet a tipuj v našlapané nabídce kurzů. Pokud rád tipuješ live, u nás tě budou live sázky hodně bavit!

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Kompletní nabídka BONUSŮ u sázkových kanceláří.

Jak vložit peníze na svůj účet u Unibet

Peníze na Unibet účet můžete vložit několika způsoby. Všechny vklady musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností vkladů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Unibet.

Doporučujeme používat Skrill (Moneybookers) - je to rychlé a bez poplatků.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy vkladů můžete použít pro vložení peněz na Váš Unibet účet.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky
Visa Ihned 2.5%
Mastercard Ihned 2.5%
UK Maestro Ihned 2.5%
Moneybookers Ihned Zdarma
Neteller Ihned Zdarma
Ukash Ihned 3%
Paysafecard Ihned 3%
Bankovní převod 2-5 dní Zdarma
eKonto 1 den Zdarma

Jak vybrat peníze ze svého účtu u Unibet

Sázková kancelář Unibet umožňuje vybírat peníze z Vašeho Unibet účtu několika způsoby. Všechny výběry musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností výběrů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Unibet.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy výběrů můžete použít pro výběr peněz z Vášeho Unibet účtu.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky
Moneybookers do 48 hodin Zdarma
Neteller do 48 hodin Zdarma
Bankovní převod 2-3 dní Zdarma

Návod na registraci v sázkové kanceláři Unibet

Otevření nového účtu je velmi snadné. Vyplňte formulář a již za pár minut budete moci podávat sázky v sázkové kanceláři Unibet. Prosíme ujistěte se, že všechny vámi zadané údaje budou napsány bez chyb, čímž se předejde zpoždení s otevřením vašeho účtu.

Na stránkách sázkové kanceláře Unibet stačí jen kliknout na odkaz "Registrovat". Otevře se Vám registrační formulář Unibet, který vyplňte svými pravdivými osobními údaji. Tímto je Vaše registrace a založení účtu u Unibet hotova. Teď se stačí jen přihlásit se svým uživatelským jménem a heslem, které jste si zvolili při registraci. Unibet Vám pošle potrvrzení o registraci na Váši e-mailovou adresu. Teď si můžete začít si užívat online sázky na Unibetu. Přejeme Vám hodně štěstí.

Pozor: Veškeré údaje vyplňujte pravdivě a přesně, abyste mohli bez komplikací vkládat a vybírat peněžní prostředky na Vášem Unibet účtu.

Unibet - registrační formulář

Přihlášení