Sázková kancelář Betway

Betway - Náhled na sázkovou kancelář
Hodnocení hráčů: 7.83/10 (5774 Hlasů)
Stránky v češtině Sázková kancelář je česky
Podpora v češtině
Live sázky
Výsledky
Min.sázka -
Min.vklad €20
Bonusy 625Kč
Jiné hry Kasino, Poker, Hry
Betway - logo sázkové kanceláře

Betway.com nabízí jedny z nejvyšších kurzů na sportovní události doma i v zahraničí!

Betway působí mezi sázkovými kancelářemi již od roku 1997 a patří mezi jedny zprvních zakladatelů online sázení. Betway nabízí jedny z nejvyšších kurzů ve své rozsáhlé nabídce sázek na sportovní události. U Betway máte možnost uzavírat sázky na velký výběr sportů (box, fotbal, hokej, šipky atd.) nebo využít atraktivní Live sázky, které jsou u Betway velmi populární. Betway neúčtuje za vedení účtu žádné poplatky. Betway podporuje různé druhy převodů peněz, ať to jsou internetové peněženky Moneybookers a Neteller, bankovní převody nebo platební karty Visa a Mastercard. Betway nabízí svým hráčům podporu vpodobě průběžných výsledků a sportovních statistik, které hráči hojně využívají při sázení. Využít můžete také bonusů , které Betway nabízí. Betway svým zákazníkům poskytuje vysokou kvalitu služeb, pro které se stává stále populárnější sázkovou kanceláří. Nyní můžete využít všechny výhody, které Betway nabízí a začít uzavírat výhodné sázky.

Galerie sázkové kanceláře Betway

Bonusy online sázkové kanceláře Betway

Online sázková kancelář Betway má pro Vás různé druhy bonusů.

Sportovní sázky

volná sázka až 1250Kč Betway Sázky - volná sázka až 1250Kč
Betway má pro Vás volnou sázku v hodnotě až 1.250 Kč, který dává hráčům šanci zdvojnásobit jejich první vklad. Tato nabídka je určená pouze pro nové zákazníky. Zaregistrujte se a získejte volnou sázku v hodnotě až 1250 Kč.

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Kompletní nabídka BONUSŮ u sázkových kanceláří.

Jak vložit peníze na svůj účet u Betway

Peníze na Betway účet můžete vložit několika způsoby. Všechny vklady musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností vkladů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Betway.

Doporučujeme používat Skrill (Moneybookers) - je to rychlé a bez poplatků.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy vkladů můžete použít pro vložení peněz na Váš Betway účet.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky
Visa Ihned 1.75%
Mastercard Ihned 1.75%
UK Maestro Ihned 1.75%
Click2Pay Ihned Zdarma
Moneybookers Ihned Zdarma
Neteller Ihned Zdarma
ClickandBuy Ihned Zdarma
Ukash Ihned Zdarma
Paysafecard Ihned Zdarma
Bankovní převod 1-3 pracovní dny Zdarma

Jak vybrat peníze ze svého účtu u Betway

Sázková kancelář Betway umožňuje vybírat peníze z Vašeho Betway účtu několika způsoby. Všechny výběry musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností výběrů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Betway.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy výběrů můžete použít pro výběr peněz z Vášeho Betway účtu.

Logo Druh platby Délka zpracování Zdarma
Visa Ihned 2.5%
Moneybookers Ihned Zdarma
Bankovní převod 3-5 pracovní dny Zdarma

Návod na registrace v sázkové kanceláři Betway

Registrace a založení účtu je u sázkové kanceláře Betway velice jednoduchá a neměla by trvat déle než několik minut. Nejdříve v sázkové kanceláři Betway klikněte na ZAREGISTROVAT SE. V novém okně by se Vám měl zobrazit registrační formulář, který zodpovědně vyplňte. Před dokončením registrace si zkontrolujte Vaše vyplněné údaje. Některé potom již nepůjdou změnit. Po odeslání formůláře se stačí přihlásit pod svým uživatelským jménem a heslem, které jste si zvolili při registraci a můžete začít využívat všech výhod online sázení v sázkové kanceláři Betway. Přejeme Vám hodně štěstí.

Pozor: Veškeré údaje vyplňujte pravdivě a přesně, abyste mohli bez komplikací vkládat a vybírat peněžní prostředky na Vášem Betway účtu.

Betway - registrační formulář

Přihlášení