Skrill - Moneybookers

Skrill (Moneybookers) - internetová peněženka Moneybookers je platební systém (internetová peněženka), který dovoluje komukoliv s emailovou adresou bezpečně posílat a přijímat peníze přes e-mail kamkoliv na světě v reálném čase!. Skrill - Moneybookers má své stránky i v češtině a je tak dobře dostupný všem českým uživatelům. Můžete posílat peníze z Vaší kreditní karty, převádět peníze z Vašeho bankovního účtu nebo naopak si na bankovní účet peníze poslat.Skrill (Moneybookers) - internetová peněženka

Co je to Skrill - Moneybookers a jak funguje

Internetovou peněženku Skrill - Moneybookers používá více než 4 miliony registrovaných uživatelů a proto se snaží Skrill - Moneybookers nabízet svým členům maximální pohodlí, rychlost, ochranu osobních údajů a kvalitní služby.

Skrill - Moneybookers není bankovním účtem, ale jsou to elektronické peníze. Peníze vložené na Váš Skrill - Moneybookers účet nejsou úročené. U Skrill - Moneybookers můžete mít zaregistrovaný pouze jeden účet, ale můžete si doplnit až pět e-mailových adres do Vašeho profilu Skrill - Moneybookers účtu a ty používat. Pokud budete posílat peníze více lidem, můžete využít masové platby, které Vám dovolují platit až 100 příjemcům najednou a to každému s různou částkou.

U Skrill - Moneybookers si ve Vašem účtu můžete nastavit různé měny, které budete používat.

Plný seznam přijímaných měn je uvedený na stránkách Skrill - Moneybookers. V současné době můžete přes Skrill - Moneybookers posílat tyto měny:

Euro, Britská Libra, Bulharský Lev, U.S. Dolar, Australský Dolar, Kanadský Dolar, Česká Koruna, Dánská Koruna, Estonská Koruna, Hongongský Dolar, Maďarský Forint, Israelský Shekel, Japonský Yen, Lotyšský Lat, Malajský Ringit, Nový Thaj-wanský Dolar, Novozelandský Dolar, Norská Krona, Polská Zlota, Singapurský Dolar, Slovenská Koruna, Jihoafrický rand, Jihokorejský Von, Švédská Krona, Švýcarský Frank a Thajský Bat.

Ptáte se jak to celé funguje?

Nejdříve se musíte zaregistrovat a otevřít si účet u Skrill - Moneybookers. Dále si musíte vložit peníze na tento účet. To můžete udělat několika různými způsoby, které jsou popsány níže. Až se Vám peníze připíšou na Váš účet u Skrill - Moneybookers, tak můžete nakupovat, posílat peníze dalším uživatelům Skrill - Moneybookers nebo si peníze vybrat.

Skrill - Moneybookers se využívá hlavně pro své nesporné výhody

 • Bezpečnost - při posílání peněz přes Skrill - Moneybookers nemusíte poskytovat informace o Vaší kreditní kartě, když nakupujete on-line. Váš účet je velmi dobře zabezpečen.
 • Pohodlí - veškeré platby probíhají online a vše co potřebujete k posílání peněz přes Skrill - Moneybookers je e-mailová adresa příjemce. Není nutné složité vyplňování bankovních formulářů.
 • Rychlost - s použitím Skrill - Moneybookers můžete posílat nebo přijímat peníze přes internet v reálném čase, což znamená, že platby jsou připisovány okamžitě buď Vám, nebo obchodníkům na účet u Skrill - Moneybookers.
 • Volnost - pro mezinárodní platby je Skrill - Moneybookers skutečně nejlepší, nejlevnější, nejrychlejší a nejpohodlnější způsob jak posílat peníze do zahraničí online.

Porovnání Skrill - Moneybookers s ostatními platebními metodami

Zde jsou přehledně popsány jednotlivé výhody používání Skrill - Moneybookers oproti jiným způsobům plateb.

 

Bankovní převod

Šek

Skrill - Moneybookers

Trvání převodu 2-5 dnů 3-12 dnů Ihned
Cena za domací převod až do € 5 až do € 5 + poštovné 1% maximálně € 0.50
Cena za mezinárodní převody až do € 30 až do € 30 + poštovné 1% maximálně € 0.50
Požadované údaje Jméno, číslo účtu, název banky, třidní kód a/nebo SWIFT/IBAN Jméno a poštovní adresa Pouze E-MAIL
Okamžité online nakupování Ne Ne Ano
Bezpečnost Poskytování bankovních údajů může dovolit neototrizované výběry z Vašeho bankovního účtu Riziko podvodného šeku Vaše finanční informace jsou zabezpečeny

Skrill - Moneybookers - poplatky co zaplatíte

 • Registrace u Skrill - Moneybookers je zdarma.
 • Za vklad na Váš Skrill - Moneybookers účet bankovním převodem není účtován žádný poplatek a je zdarma. Vklad uskutečněný pomocí kreditních karet Visa, Mastercard je zpoplatněn 1.9% z vkládané částky.
 • Výběr peněz z Skrill - Moneybookers účtu pomocí bankovního převodu nebo kreditní karty Visa je zpoplatněno €1.80.
 • Poplatky za převody peněz na Skrill - Moneybookers jsou následující: Pokud Vám někdo pošle peníze na Skrill - Moneybookers, tak se poplatky neplatí. Pokud peníze posíláte Vy, tak zaplatíte 1% maximálně € 0.50.

Poplatky při vložení peněz a jejich výběru

 

VLOŽIT PENÍZE

VYZVEDNOUT PENÍZE

Česká republika ZDARMA 1.80 EUR 3.50 EUR 1.80 EUR
Slovensko ZDARMA 1.80 EUR 3.50 EUR 1.80 EUR

Návod na registraci u Skrill - Moneybookers - založení účtu

Ukážeme si několika jednoduchými kroky jak postupovat při registraci

1. krok registrace je kliknutí na odkaz www.moneybookers.com a zobrazení hlavní stránky Skrill - Moneybookers. Po zobrazí hlavní stránky Skrill - Moneybookers uvidíte tlačítko "ZAREGISTROVAT SE". Klikněte na toto tlačítko a přesunete se ke kroku 2.

2. krok registrace je vyplnění základních údajů o Vašem účtu Skrill - Moneybookers. Vyplňujte pravdivé údaje, abyste mohli používat Váš účet u Skrill - Moneybookers! Zadejte svůj e-mail, nejlépe takový, kam nechodí žádný spam :) a znovu je potvrďte. Heslo, které si zvolíte, musí obsahovat nejméně 6 znaků a nesmí to být Vaše e-mailová adresa. Nejlépe je zvolit si silné heslo, které osahuje kombinaci znaků, čísel, malých a velkých písmen. Dále si vyberte měnu, kterou bude používat. Poté si zvolte jazyk, ve kterém Vám bude Skrill - Moneybookers posílat na e-mail různé materiály. Jako poslední v tomto kroku opište kontrolní číslo a klikněte na tlačítko "Další".

3. krok registrace u Skrill - Moneybookers je vyplnění osobních údajů jako jméno, příjmení, adresa atd. Hvězdička u těchto údajů znamená povinné vyplnění. Dejte pozor, aby se shodovalo Vaše jméno se jménem na kreditní kartě nebo bankovním účtu, ze kterého si budete posílat peníze na Váš účet u Skrill - Moneybookers. Pokud se shodovat nebude, transakce na Skrill - Moneybookers neproběhne. Po správném vyplnění všech požadovaných údajů opět klikněte na tlačítko "Další".

4. krok registrace je zkontrolování všech Vámi zadaných údajů a popřípadě jejich oprava. Pokud se rozhodnete opravit nějaké údaje u Vašeho nového účtu u Skrill - Moneybookers, pak klikněte na jeden ze dvou odkazů podle toho, který údaj chcete měnit. Pokud jste se vším spokojení, zaškrtněte svůj souhlas se všeobecnými pravidly a podmínkami a klikněte na tlačítko "Potvrdit registraci". Tímto krokem jste úspěšně ukončili registraci a založení účtu u Skrill - Moneybookers.

Návod na vklady a posílání peněz na Skrill - Moneybookers

Vklad peněz na Skrill - Moneybookers účet

Nejrozšířenější způsob jak vložit peněžní prostředky na Skrill - Moneybookers je určitě bankovní převod. Je to hlavně z toho důvodu, že se u Skrill - Moneybookers neplatí žádné poplatky a je mezi lidmi poměrně rozšířený, ačkoliv trvá déle tj. 2-5 dní. Další způsob vkladu na Skrill - Moneybookers je použití kreditních karet Visa, Diners, American Express a MasterCard. Jde o velmi rychlý způsob vkladu, ale bohužel je zatížen u Skrill - Moneybookers poplatkem ve výši 1.9% z vložené částky. V pár bodech si ukážeme jak vložit peníze na Váš účet u Skrill - Moneybookers:

 • Přihlaste se k Vašemu Skrill - Moneybookers účtu a na horní straně stránky klikněte na záložku "VLOŽIT PENÍZE". Zobrazí se Vám výběr platebních metod, které můžete použít ke vkladu na Skrill - Moneybookers
 • Jako způsob platby vyberte BANKOVNÍ PŘEVOD. Skrill - Moneybookers Vám vygeneruje potřebné údaje, které budete potřebovat k zadání bankovního převodu jako číslo účtu, kód banky, SWIFT, IBAN a referenční číslo, které je nutné zadat na vašem bankovním převodu jako variabilní symbol.
 • Jako způsob platby vyberte KREDITNÍ KARTU. Pokud ji ještě nemáte u Skrill - Moneybookers zaregistrovanou, tak si ji musíte nechat verifikovat. Tato verifikace znamená zadání požadovaných údajů z Vaší kreditní karty. Nezapomeňte zaškrtnout "Peníze vložené touto kreditní/debetní kartou POUŽIJI k HRÁČSKÝM účelům" jinak Vám nepůjdou posílat peníze do sázkových kanceláří, kasin atd. Skrill - Moneybookers si strhne z Vaší kreditní karty náhodnou verifikační částku mezi 1.01 - 2.99 EUR. Vy si musíte zkontrolovat Váš výpis z banky, který patří k Vaší kreditní kartě a zjistit přesnou částku, která byla stržena a tuto částku vložit do sekce verifikovat kreditní karty ve Vašem Skrill - Moneybookers profilu. Po dokončení verifikace Vám bude tento stržený verifikační poplatek vrácen na Váš Skrill - Moneybookers účet a Vaše kreditní karta bude verifikována.

Pozorně si přečtěte doplňující informační text při zadávání Vašich údajů, aby jste zadali správné informace.

Poslílání peněz přes Skrill - Moneybookers účet

Když jsou peníze připsány na Vašem Skrill - Moneybookers účtu, můžete nyní posílat peníze každému, kdo má e-mailovou adresu a má účet u Skrill - Moneybookers. Přihlaste se k Vašemu Skrill - Moneybookers účtu a na horní straně stránky klikněte na záložku "POSLAT PENÍZE". Zadejte částku, kterou chcete poslat a dále už potřebujete znát jenom e-mailovou adresu příjemce, abyste mohli provést platbu. Jestliže chcete někomu poslat peníze, tak musíte mít dostatečně peněžních prostředků na Vašem účtu, aby pokryly platbu.

Skrill (Moneybookers) - internetová peněženka

 

 

Přihlášení