Sportovní TIPY Karla Poborského Tipy ambasadora Betclicu Karla Poborského

Karel tipuje výhru našich 1:0 nad Itálií! Vsaďte si i VY!

Prinášíme Vám další tipy Karla Poborskeho na zápas Česko vs. Itálie! Role outsidera nám vždycky vyhovovala a troufám si říct, že to bude i tentokrát. Pro náš tým to bude proti Itálii snazší, protože nebude muset nic vymýšlet a tvořit. Prostě proti silným soupeřům většinou hraje lépe a podává soustředěnější a kompaktnější výkony.

Číst dál: Karel tipuje výhru našich 1:0 nad Itálií! Vsaďte si i VY!

Tipy Karla Poborského na Ligu Mistrů a Evropskou Ligu!

Prinášíme Vám další tipy Betclic ambasadora Karla Pobrskeho na Ligu Mistrů a Evropskou Ligu! Vyzpovídali jsme pro Vás Karla Poborského, našeho ambasadora, předsedu představenstva fotbalového týmu SK Dynamo České Budějovice, předsedu České asociace fotbalových hráčů , bývalého vynikajicího fotbalistu a rekordmana v počtu reprezentačních startů.

Číst dál: Tipy Karla Poborského na Ligu Mistrů a Evropskou Ligu!

Tipy Karla Poborského na Ligu Mistrů a Eevropskou Ligu!

Prinášíme Vám další tipy Betclic ambasadora Karla Pobrskeho na zápasy Ligy Mistů a Evropsé Ligy. Vyzpovídali jsme pro Vás Karla Poborského, našeho ambasadora, předsedu České asociace fotbalových hráčů , bývalého vynikajicího fotbalistu a rekordmana v počtu reprezentačních startů.

Číst dál: Tipy Karla Poborského na Ligu Mistrů a Eevropskou Ligu!

Tipy Karla Poborského na kvalifikační zápasy MS 2014!

Prinášíme Vám další tipy Betclic ambasadora Karla Poborskeho na kvalifikační zápasy MS 2014!. Vyzpovídali jsme pro Vás Karla Poborského, šéfa fotbalového týmu Českých Budějovic, předsedu hráčské asociace a rekordmana v počtu reprezentačních startů.

Číst dál: Tipy Karla Poborského na kvalifikační zápasy MS 2014!

Fotbalové Ttipy Karla Poborskeho!

Prinášíme Vám další tipy Betclic ambasadora Karla Pobrskeho na zápasy Ligy Mistů a Evropsé Ligy. Vyzpovídali jsme pro Vás Karla Poborského, šéfa fotbalového týmu Českých Budějovic, předsedu hráčské asociace a rekordmana v počtu reprezentačních startů.

Číst dál: Fotbalové Ttipy Karla Poborskeho!

Novoroční pozdrav od Karla Poborského

Vyzpovídali jsme Karla Poborského, šéfa fotbalového týmu Českých Budějovic, předsedu hráčské asociace, ambasadora internetové sázkové kanceláře Betclic a rekordmana v počtu reprezentačních startů. Karel Poborský bude bilancovat starý rok a také se pokusí o předpověď roku 2013. To všechno v novorčním přání ambasadora Betclicu Karla Poborského.

Číst dál: Novoroční pozdrav od Karla Poborského

Manchester United vyloupí Majeski Stadium

Tipy Karla Poborského na víkendová utkání Reading vs Manchester United. Oba týmy z Manchesteru momentálně vládnou Premier League a bude tomu tak i po tomto víkendovém kole.

Číst dál: Manchester United vyloupí Majeski Stadium

Evropská liga: Plzeň ano, Sparta ještě ne

Pohárový týden nám dnes uzavřiou duely v rámci Evropské ligy, v nichž se představí i naši dva zástupci. Sparta doma přivítá Lyon, plzeňská Viktorka bude bojovat na hřišti portugalské Coimbry. Jak tato dvě utkání vidí Karel Poborský, expert a ambasador Betclic? Včerejší tip v Lize mistrů trefil Karel naprosto přesně, když správně vsadil na remízu mezi City a Realem 1:1.

Číst dál: Evropská liga: Plzeň ano, Sparta ještě ne

Středa, 20:45 – Manchester City vs Real Madrid

Ambasador Betclic Karel Poborský rozebírá utkání Ligy mistrů, kdy se proti sobě postaví dva světoví giganti - Manchester City a Real Madrid. A jaký je jeho tip? Karel Poborský věří v dělbu bodů!

Číst dál: Středa, 20:45 – Manchester City vs Real Madrid

Přihlášení