Sázková kancelář Sportingbet

Sportingbet - Náhled na sázkovou kancelář
Hodnocení hráčů: 9.48/10 (6365 Hlasů)
Stránky v češtině Sázková kancelář je česky
Podpora v češtině
Live sázky
Výsledky
Min.sázka 25 CZK / 1 EUR
Min.vklad 300 CZK
Bonusy 6000Kč
Jiné hry Kasino, Poker, Hry
Sportingbet - logo sázkové kanceláře

Sportingbet.cz patří mezi největší sázkové kanceláře se stránkami v českém jazyce.

Sportingbet.cz je sázková kancelář, která již od roku 1998, kdy byla založena, se stala jednou z nejoblíbenějších sázkových kanceláří na internetu. Sportingbet svým hráčům nabízí služby kurzového sázení, tipování a online kasina. Sportingbet poskytuje svým hráčům kompletní podporou v českém a slovenském jazyce s profesionálním přístupem. Sportingbet klade velmi velký důraz na ochranu osobních údajů a bezpečnost jako ostatní sázkové kanceláře. Za hráčský účet vedený u Sportingbet nejsou účtovány žádné poplatky a vklady i výběry lze u Sportingbet provádět mnoha způsoby např. bankovním převodem, kreditními kartami Visa, Mastercard nebo internetové peněženky Skrill (Moneybookers) (doporučujeme). U Sportingbet můžete využít atraktivní nabídku vstupních bonusů, která je velmi obsáhlá, a potěší každého začínajícího hráče. Sportingbet nabízí velmi oblíbené Live sázky , kde můžete sázet až do poslední chvíle sportovní události. Sportingbet nezapomněl ani na podporu svých hráčů a poskytuje jim průběžné výsledky, sportovní statistiky a poměrně obsáhlé FAQ, kde se hráči dozví odpovědi na své otázky ohledně sázek a kurzového sázení u Sportingbet.

Galerie sázkové kanceláře Sportingbet

Bonusy online sázkové kanceláře Sportingbet

Online sázková kancelář Sportingbet má pro Vás různé druhy bonusů.

Sportovní sázky

Sportingbet Sázky - nový bonusový klub!
Bonus Club je nový, bodový věrnostní program pro naše sázkaře a hráče. Za loajalitu Vás odměníme opravdu zajímavými bonusy - štědré soutěže, hry a zajímavá proma, volné VIP vstupenky, zájezdy za sportem a mnoho dalších bonusů.

Sportingbet Sázky - Sázka bez rizika až 3.000 Kč Sportingbet Sázky - Sázka bez rizika až 3.000 Kč Sportingbet Sázky - Sázka bez rizika až 3.000 Kč
Vsaďte si první sázku bez rizika prohry! Pokud vaše první sázka prohraje, získáte od nás sázku zdarma ve výši až 3.000 Kč! Pokud Vaše první sázka vyhraje, získáte DVOJNÁSOBEK bodů do bonus programu. Tak na co ještě čekáte?

Sportovní sázky

Kompletní nabídka BONUSŮ u sázkových kanceláří.

Jak vložit peníze na svůj účet u Sportingbet

Peníze na Sportingbet účet můžete vložit několika způsoby. Všechny vklady musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností vkladů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Sportingbet.

Doporučujeme používat Skrill (Moneybookers) - je to rychlé a bez poplatků.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy vkladů můžete použít pro vložení peněz na Váš Sportingbet účet.

Logo Druh platby Čas zpracování Poplatky
Visa Ihned Zdarma
Mastercard Ihned Zdarma
UK Maestro Ihned Zdarma
Moneybookers Ihned Zdarma
Neteller Ihned Zdarma
Paysafecard Ihned Zdarma
Bankovní převod do 3 prac. dnů Zdarma

Jak vybrat peníze ze svého účtu u Sportingbet

Sázková kancelář Sportingbet umožňuje vybírat peníze z Vašeho Sportingbet účtu několika způsoby. Všechny výběry musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností výběrů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Sportingbet.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy výběrů můžete použít pro výběr peněz z Vášeho Sportingbet účtu.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky
Visa do 6 prac. dnů Zdarma
Moneybookers do 2 prac. dnů Zdarma
Neteller do 2 prac. dnů Zdarma
Bankovní převod do 4 prac. dnů Zdarma

Návod na registraci v sázkové kanceláři Sportingbet

Registrace a založení účtu u sázkové kanceláře Sportingbet je velice jednoduché. Založení účtu začnete kliknutím na "Otevřít nový účet" na stránkách Sportingbet vlevo nahoře. Otevře se Vám registrační formulář Sportingbet, který vyplňte svými osobními údaji. Jestliže potřebujete s čímkoliv poradit, můžete kontaktovat zákaznickou linku Sportingbet. Po úspěšném zaregistrování u Sportingbet se přihlaste Vaším uživatelským jménem a heslem. Po přihlášení můžete nahoře v nabídkách spravovat svůj účet u Sportingbet - vybrat si způsoby vkladu nebo případně opravit svoje údaje. Přejeme Vám hodně štěstí.

Pozor: Veškeré údaje vyplňujte pravdivě a přesně, abyste mohli bez komplikací vkládat a vybírat peněžní prostředky na Vášem Sportingbet účtu.

Sportingbet - registrační formulář

Přihlášení