Finanční transakce online

Neteller

Neteller - internetová peněženka Neteller je další internetová peněženka, která se používá při platbách na internetu. Společnost Neteller působí na finančním trhu od roku 2000 a má více než 3 miliony uživatelů, kteří využívají Neteller peněženku k platbám a převodům peněz na internetu. Založení Neteller účtu je zdarma. S Neteller účtem Vy můžete okamžitě peníze vkládat, vybírat nebo převádět jak obchodníkům, tak dalším Neteller členům.

Číst dál: Neteller

Skrill - Moneybookers

Skrill (Moneybookers) - internetová peněženka Moneybookers je platební systém (internetová peněženka), který dovoluje komukoliv s emailovou adresou bezpečně posílat a přijímat peníze přes e-mail kamkoliv na světě v reálném čase!. Skrill - Moneybookers má své stránky i v češtině a je tak dobře dostupný všem českým uživatelům. Můžete posílat peníze z Vaší kreditní karty, převádět peníze z Vašeho bankovního účtu nebo naopak si na bankovní účet peníze poslat.

Číst dál: Skrill - Moneybookers

Bankovní převod

Neteller - internetová peněženka Platební styk mezi bankami lze rozdělit na dva základní druhy a to tuzemský (banky převádějí peníze mezi sebou v jednom státě) a zahraniční (zde banky peníze převádějí mezi sebou mezi státy). Bankovní převod v rámci EU (evropská unie) je považován za zahraniční převod a tomu také odpovídají poplatky jednotlivých bank.

Číst dál: Bankovní převod

Přihlášení