Sázková kancelář NordicBet

Nordicbet - Náhled na sázkovou kancelář
Hodnocení hráčů: 8.06/10 (1894 Hlasů)
Stránky v češtině Sázková kancelář je česky
Podpora v češtině
Live sázky
Výsledky
Min.sázka 0.1 EUR
Min.vklad 250 CZK
Bonusy 1500Kč
Jiné hry Kasino, Poker, Hry
Nordicbet - logo sázkové kanceláře

NordicBet nabízí kompletní herní servis, za své základy považuje sportovní kurzové sázky

NordicBet je domov sportovních sázek ve Skandinávii… a nyní i v České republice. NordicBet byl oficiálně spuštěn 8. února 2002 kdy vzplála olympijská pochodeň. V lednu 2013 jsme se stali plnohodnotnou součástí Betsson Group a v letech 2014–15 jsme byli hrdými sponzory úplně první sezóny Champions Hockey League. Soustavně rozšiřujeme možnosti live sázení a v současné době pokrýváme více zápasů a sázkových možností než kdy dříve. Také jsme o 500 % vylepšili naši nabídku live streamování, aby se naši zákazníci mohli dívat na sporty, na něž si chtějí vsadit, jako jsou Serie A, Ligue 1, NBA, CHL nebo KHL. Při hře v kasinu, u pokerového stolu nebo při sázení je nezbytně nutná plná důvěra a my uděláme vše, co je v našich silách, abychom si tu vaši získali. Hodláme toho docílit poskytováním skvělých služeb, rychlým vyplácením výher a atraktivní a pravidelně aktualizovanou nabídkou produktů. Klademe velký důraz na kvalitní zákaznický servis a spokojenost našich uživatelů a nabízíme skvělou zákaznickou podporu s rychlou reakční dobou, a to jak po telefonu, tak e-mailem. Jsme tu již 13 let, ovšem stále razíme tutéž filozofii. I nadále jsme zapálení do našich místních sportů i do sportů z celého světa.

Galerie sázkové kanceláře Nordicbet

Bonusy online sázkové kanceláře Nordicbet

Online sázková kancelář Nordicbet má pro Vás různé druhy bonusů.

Sportovní sázky

Nordicbet Sázky - 100% bonus až do výše 1500 Kč.
NordicBet přináší dary. Prvním z nich je 100% bonus ke kurzovým sázkám až do výše 1500 Kč! Pokud provedete vklad na váš účet, tak pro vás máme ještě jedno překvapení. Dostanete 1 sázku bez rizika v hodnotě 150 Kč zdarma!

Sportovní sázky

Nordicbet Sázky - Hokejový klub. Nordicbet Sázky - Hokejový klub.
Do některých klubů nestojí za to vstupovat – a do jiných naopak rozhodně ano! A právě mezi ty druhé se řadí i exkluzivní Hokejový klub NordicBet. Chcete-li se do klubu zaregistrovat, stačí zadat e-mailovou adresu připojenou k vašemu účtu na NordicBet a vybrat 1) svůj oblíbený místní tým a 2) svůj oblíbený tým z NHL. Jakmile tak učiníte, můžete okamžitě začít využívat nepřeberné množství nabídek a propagačních akcí. Tyto akce jsou 100% exkluzivní jen pro naše členy a často se týkají i vašich dvou oblíbených týmů. Jedná se například o následující bonusy: Sázky zdarma a sázky bez rizika, Výhodnější kurzy, Vstup do propagačních akcí a soutěží.

Sportovní sázky

Kompletní nabídka BONUSŮ u sázkových kanceláří.

Jak vložit peníze na svůj účet u Nordicbet

Peníze na Nordicbet účet můžete vložit několika způsoby. Všechny vklady musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Vezměte prosím na vědomí, že v případě mezinárodních plateb je zapotřebí uvést nové bankovní údaje (IBAN a SWIFT/BIC). Pro komletní nabídku možností vkladů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Nordicbet.

Doporučujeme používat Skrill (Moneybookers) - je to rychlé a bez poplatků.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy vkladů můžete použít pro vložení peněz na Váš Nordicbet účet.

Logo Druh platby Čas zpracování Poplatky
Visa Ihned 2.5%
Mastercard Ihned 2.5%
Skrill - Moneybookers Ihned Zdarma
Neteller Ihned Zdarma
Paysafecard Ihned Zdarma
Bankovní převod do 2-5 prac. dnů Zdarma

Jak vybrat peníze ze svého účtu u Nordicbet

Sázková kancelář Nordicbet umožňuje vybírat peníze z Vašeho Nordicbet účtu několika způsoby.Vezměte prosím na vědomí, že v případě mezinárodních plateb je zapotřebí uvést nové bankovní údaje (IBAN a SWIFT/BIC). Všechny výběry musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností výběrů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Nordicbet.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy výběrů můžete použít pro výběr peněz z Vášeho Nordicbet účtu.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky
Visa 24 hod. Zdarma
Moneybookers 24 hod. Zdarma
Neteller 24 hod. Zdarma
Bankovní převod do 3-5 prac. dnů Zdarma

Návod na registraci v sázkové kanceláři Nordicbet

Aby vám NordicBet mohl poskytovat nejlepší možné služby a zároveň co nejvyšší úroveň zabezpečení, musíme být schopni vás identifikovat, především při vyplácení výher. Potřebujeme znát vaše křestní jméno, příjmení a adresu bydliště. Datum narození slouží k ověření, že jste dosáhli potřebného věku pro používání produktů NordicBet, a díky e-mailové adrese s vámi můžeme komunikovat – například když zapomenete své heslo.

Registrace a založení účtu u sázkové kanceláře Nordicbet je velice jednoduché. Založení účtu začnete kliknutím na "Otevřít nový účet" na stránkách Nordicbet vpravo nahoře. Otevře se Vám registrační formulář Nordicbet, který vyplňte svými osobními údaji. Jestliže potřebujete s čímkoliv poradit, můžete kontaktovat zákaznickou linku Nordicbet.

Pozor: Veškeré údaje vyplňujte pravdivě a přesně, abyste mohli bez komplikací vkládat a vybírat peněžní prostředky na Vášem Nordicbet účtu.

Nordicbet - registrační formulář

Přihlášení