Mobilní sázky jsou nejpopulárnější sázky online

Mobilní sázení u sázkové kanceláře Sportingbet.czMobilní sázení nabízí větší sázkové kanceláře a tento poměrně nový způsob sázení má před sebou skvělou budoucnost a to z mnoha důvodů. Můžete si vsadit kdykoliv a kdekoliv se právě nacházíte bez nutnosti chodit do sázkové kanceláře či zapínání počítače stejně jako při internetovém sázení. Můžete sázet přímo ze stadionu při sledování sportovního utkání nebo při sledování televizního sportovního přenosu v baru či v pohodlí svého domova.

 Velká výhoda sázení přes mobil však spočívá v jeho rychlosti. Navíc máte okamžitý přehled o stavu zápasu a skóre, což můžete využít i při oblíbených LIVE sázkách podaných v průběhu utkání, které nabízí většina sázkových kanceláří. Mobilní sázky jsou skvělý doplněk sázkaře, který se nechce omezovat na kamenné sázkové kanceláře nebo jen sázet u počítače, ale chce mít víc možností jak si v této moderní době užívat kurzového sázení.

 

Výhody mobilního sázení

  • Stejné údaje k účtu jako na počítači
  • Zdarma a dostupnost 24 hodin denně
  • Připojení k vašemu účtu na cestách
  • Stejná nabídka sázek jako na webu
  • Sázku podáte během pár vteřin
  • Okamžitá kontrola vyhodnocených sázek
  • Zabezpečené vklady a výběry
  • Kompatibilní s každým mobilem
Mobilní sázení u sázkové kanceláře Sportingbet.cz

 

Často kladené dotazy o mobilním sázení na Sportingbet

Jakou službu mobilního sázení na sport provozujeme?

Provozujeme dvě verze naší služby mobilního sázení, a sice Mobile Internet Site (alias WAP) a Web App. Obě nabízejí stejné funkce, avšak verze Web App je navržena speciálně pro iPhone.

Jak získám tuto službu na svůj telefon?

Je to velmi jednoduché. Ve svém mobilním telefonu zadejte do prohlížeče adresu www. sportingbet.cz a automaticky se vám zobrazí mobilní verze sportovních sázek. Totéž proveďte i ze svého iPhonu, služba automaticky rozpozná, že používáte iPhone a vyzve vás ke stažení Web App – aplikace navržené speciálně pro iPhone.

Jak získám Sportingbet na svůj iPhone?

Nechoďte na Apple App Store. Zatím tam ještě nejsme. Stačí ve vašem prohlížeči Safari zadat mobil.sportingbet.cz. Následně budete provedeni procesem instalace mobilní sázkové aplikace na váš přístroj.

Co je to Web App?

Web app je aplikace přístupná prostřednictvím internetového prohlížeče (tj. např. Safari na iPhone) a mobilní telefonní sítě (nebo wi-fi)

Vypadá a funguje jako App. Jediný rozdíl je v tom, že se stahuje mimo App store. Apple žádným způsobem neomezuje aplikace stažené mimo App Store. Web App lze ve skutečnosti najít i na Apple Web App store - 

Je mobilní služba bezpečná?

Ano, dokonale. Využívá spojení HTTPS, které používá i váš prohlížeč na počítači.

Kolik to stojí?

My si za tuto službu neúčtujeme nic. Budete však platit standardní poplatky svému mobilnímu operátorovi. Tyto poplatky budou u různých operátorů různé, takže my je nejsme schopni odhadnout. Máte-li však zřízenu datovou službu (balíček datových služeb) s paušální platbou, nemělo by vás využívání služby mobilních sázek sportingbet stát nic navíc.

Co je to blokování obsahu pro dospělé (Adult content) a jak se mě to může týkat?

Jedná se o bezpečnostní opatření, které mohou mít někteří operátoři (např. ve Velké Británii) zavedeno a které brání nezletilým osobám k přístupu k obsahu určenému pouze pro osoby starší 18 let. Možná jste již „odblokováni“. Pokud se vám však zobrazí zpráva operátora, že přístup k obsahu pro dospělé byl zablokován, je třeba kontaktovat operátora a vyžádat si odblokování. Operátor blokování zruší (ovšem pouze za předpokladu, že vám již bylo 18 let).

Jaké telefony jsou podporovány?

Snažíme se podporovat všechny telefony vyrobené v posledních 5 letech (i některé ještě starší). Máte-li telefon s barevným displejem, bude s největší pravděpodobností podporován. Seznamy podporovaných přístrojů jsou dnes již historií. Každý měsíc se nabídka na trhu rozrůstá o spoustu nových modelů, o které bychom museli seznam aktualizovat. Proto prostě nabízíme službu, která podporuje všechny telefony. Pokud však narazíte na problém s kompatibilitou, jsme vždy připraveni vám pomoci – stačí zavolat na telefonní číslo 800 700 412

Jak se mohu přihlásit?

Budete potřebovat uživatelské jméno a heslo Sportingbet. Můžete použít přihlašovací údaje ke svému stávajícímu účtu Sportingbet. Nemáte-li u nás dosud zřízen účet, můžete si jej otevřít zde OTEVŘÍT NOVÝ ÚČET nebo se můžete zaregistrovat s použitím mobilní stránky.

Jaké sporty najdu na mobilním sázení?

Nabídka mobilních sázek je totožná s nabídkou sázek , kterou vidíte na svém počítači. Jsou zde zahrnuty veškeré LIVE sázky i nadcházející zápasy.

Proč se někdy změní kurz po uzavření sázky?

U některých telefonů nejsme schopni automaticky aktualizovat kurzy zobrazené na displeji. Pokud se tedy kurz změní, nezobrazí se vám nový kurz, dokud nenecháte stránku obnovit. Tím k nám zašlete požadavek na zaslání aktuálního kurzu.

Co mám dělat, pokud zapomenu uživatelské jméno nebo heslo

Nové heslo si můžete vyžádat kliknutím na link Zapomněli jste heslo?, který je v pravém horním rohu hlavní stránky. Zapomenete-li uživatelské jméno i heslo, kontaktujte naši zákaznickou linku (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) a my vám rádi pomůžeme.

{plgSEOLinksH14}

Ano. Trvá to jen pár minut. Stačí z hlavní nabídky vybrat „OTEVŘÍT NOVÝ ÚČET“ a budete přesměrováni na stránku, kde zadáte své osobní údaje a vyberete si snadno zapamatovatelné uživatelské jméno a heslo. V dalším kroku je třeba přiřadit k účtu kreditní nebo debetní kartu a vložit finanční prostředky. A pak už budete moci sázet na nejrůznější sporty včetně fotbalu, hokeje nebo tenisu přímo ze svého mobilního telefonu.

{plgSEOLinksH15}

Ano. Peníze můžete převádět ze své platební karty. Máte- li k Sportingbet účtu přiřazeny dvě karty, můžete si vybrat, ze které mají být peníze převedeny. Nemáte- li ke svému účtu ještě přiřazenu platební kartu, můžete tak učinit prostřednictvím zabezpečeného spojení.

{plgSEOLinksH16}

Ano. Stačí zadat částku a vybrat kartu na kterou mají být peníze převedeny.

Logo Sázkové Kanceláře Sportingbet
Stránky v češtiněSázková Kancelář je česky
Min.vklad300 CZK
Min.sázka25 CZK / 1 EUR
Bonusy3000Kč
Stránky Casinasportingbet.cz
Hodnocení hráčů: 9.48/10 (6365 Hlasů)

Přihlášení