Sázková kancelář Expekt

Expekt - Náhled na sázkovou kancelář
Hodnocení hráčů: 8.81/10 (5777 Hlasů)
Stránky v češtině Sázková kancelář je česky
Podpora v češtině
Live sázky
Výsledky
Min.sázka 2,5 CZK / 0.10€
Min.vklad 25-300 CZK / 1€-10€
Bonusy 1000Kč
Jiné hry Kasino, Poker, Hry
Expekt - logo sázkové kanceláře

Expekt.com patří mezi největší sázkové kanceláře na internetu s vysokými kurzy.

Expekt.com působí na trhu sázkových kanceláří od roku 1999, kdy byla založena, a v současné době má více než 1,5 milionu registrovaných uživatelů. O bezproblémový chod Expekt se stará více než 150 zaměstnanců, takže se jedná opravdu o velkou sázkovou kancelář, která nabízí kvalitní služby. Expekt jako ostatní sázkové kanceláře klade velký důraz na bezpečnost a ochranu osobních údajů. Vedení účtu u Expekt je zdarma a nejsou účtovány žádné další poplatky. Vklady a výběry můžete provádět mnoha způsoby. Podporovány jsou kreditní karty Visa a Mastercard, bankovní převod, internetové peněženky Moneybookers a Neteller. Profesionální podpora u Expekt je zákazníkům k dispozici nepřetržitě a je kompletně v českém jazyce. Expekt připravila pro své nové hráče pěkné vstupní bonusy, které všichni hráči rádi využijí. U Expekt nechybí ani podrobná nápověda a kompletní pravidla sázek. Expekt nabízí svým hráčům přitažlivé Live sázky, kde je možno sázet v průběhu sportovní události. Samozřejmostí u Expekt jsou průběžné sportovní výsledky, sportovní statistiky a LiveScore. To vše dělá z Expekt dobrou volbu, kde můžete začít sázet online právě Vy.

Galerie sázkové kanceláře Expekt

Bonusy online sázkové kanceláře Expekt

Online sázková kancelář Expekt má pro Vás různé druhy bonusů.

Sportovní sázky

Expekt Sázky - 100% bonus až do 1500 Kč
Zaregistrujte si účet na Expektu a proveďte první vklad. Uzavřete svou první sázku až do výše 1500 Kč. Pokud svou první sázku vyhrajete, výhra je Vaše! Pokud prohrajete, vrátíme Vám její vklad až do výše 1500 Kč.

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Kompletní nabídka BONUSŮ u sázkových kanceláří.

Jak vložit peníze na svůj účet u Expekt

Peníze na Expekt účet můžete vložit několika způsoby. Všechny vklady musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností vkladů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Expekt.

Doporučujeme používat Skrill (Moneybookers) - je to rychlé a bez poplatků.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy vkladů můžete použít pro vložení peněz na Váš Expekt účet.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky
Visa Ihned 2.5%
Mastercard Ihned 2.5%
UK Maestro Ihned Zdarma
Click2Pay Ihned Zdarma
Moneybookers Ihned Zdarma
Neteller Ihned Zdarma
Webmoney Ihned Zdarma
ClickandBuy Ihned Zdarma
Ukash Ihned 3.5%
Paysafecard Ihned Zdarma
Bankovní převod 2-4 pracovní dny Zdarma
eKonto Ihned Zdarma

Jak vybrat peníze ze svého účtu u Expekt

Sázková kancelář Expekt umožňuje vybírat peníze z Vašeho Expekt účtu několika způsoby. Všechny výběry musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností výběrů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Expekt.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy výběrů můžete použít pro výběr peněz z Vášeho Expekt účtu.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky
Visa 3-5 pracovních dní Zdarma
Moneybookers Během 24 hodin Zdarma
Neteller Během 24 hodin Zdarma
Bankovní převod 2-4 pracovní dny Zdarma

Návod na registrace v sázkové kanceláři Expekt

Registrace a založení účtu u Expekt je velmi snadná. Ukážeme si jak vyplnit registrační formulář. Registrace na Expekt Vám potrvá přibližně 3 minuty, není to nic těžkého a měl by to zvládnout každý.

Otevřít si účet u sázkové kanceláře Expekt lze nejsnadněji tak, že kliknete na tlačítko REGISTRACE na stránkách sázkové kanceláře Expekt. Otevře se Vám registrační formulář, který stačí jen vyplnit. Překontrolujte, zda jste neudělali někde překlep a pokud je vše v pořádku, tak klikněte na tlačítko "potvrdit". Tímto krokem je Vaše registrace a založení účtu u sázkové kanceláře Expekt hotova. Teď se stačí jen přihlásit se svým uživatelským jménem a heslem, které jste si zvolili při registraci. Expekt Vám pošle potrvzení o registraci na Váši e-mailovou adresu. Teď už si můžete užívat online sázky a sázení s Expekt. Přejeme Vám hodně štěstí.

Pozor: Veškeré údaje vyplňujte pravdivě a přesně, abyste mohli bez komplikací vkládat a vybírat peněžní prostředky na Vášem Expekt účtu.

Expekt - registrační formulář

Přihlášení