Sázková kancelář Betfair

Betfair - Náhled na sázkovou kancelář
Hodnocení hráčů: 6.93/10 (4455 Hlasů)
Stránky v češtině
Podpora v češtině
Live sázky
Výsledky
Min.sázka €2
Min.vklad €10
Bonusy -
Jiné hry Kasino, Poker, Hry
Betfair - logo sázkové kanceláře

Betfair.com je registrovaná v Anglii a zabývá se o systémem sázení takzvanou burzou sázek.

Betfair.com byla založena v srpnu roku 1999 za účelem zpeněžení patentované technologie sázení. Betfair je registrovaná v Anglii a Walesu a zabývá se systémem sázení tzv. burzou sázek, kde si sázející sami vytváří kurzy a uzavírají sázky mezi sebou. Všechny sázky u Betfair jsou uzavírány uživateli, kteří chtějí buď vsadit normální sázky (sázky na výhru), nebo nabídnout kurzy ostatním sázejícím (sázky proti). Sázky jsou uzavírány mezi lidmi s opačnými názory. Můžete si vsadit na to, že se výsledek stane (sázky na výhru), nebo na to, že se nestane (sázky proti). Na Betfair si můžete vybrat kurzy, na které si chcete vsadit a můžete sázet i ve chvíli, kdy je zápas rozehrán. U společnosti Betfair jsou provize placeny pouze z čistých výher. V závislosti na tom, jak hodně sázíte, můžete od Betfair obdržet slevu. Čím více sázíte, tím větší slevy můžete obdržet. Nikdy nevíte, proti komu sázíte. Vaše soukromí a diskrétnost Vašich sázek jsou dodržovány pomocí zabezpečené stránky společnosti Betfair.

Galerie sázkové kanceláře Betfair

Bonusy online sázkové kanceláře Betfair

Online sázková kancelář Betfair má pro Vás různé druhy bonusů.

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Kompletní nabídka BONUSŮ u sázkových kanceláří.

Jak vložit peníze na svůj účet u Betfair

Peníze na Betfair účet můžete vložit několika způsoby. Všechny vklady musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností vkladů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Betfair.

Doporučujeme používat Skrill (Moneybookers) - je to rychlé a bez poplatků.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy vkladů můžete použít pro vložení peněz na Váš Betfair účet.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky
Visa Ihned 1.5%
Mastercard Ihned 1.5%
Moneybookers Ihned Zdarma
Neteller Ihned Zdarma
Webmoney 1 hod. Zdarma
Paysafecard Ihned 2.5%
Bankovní převod 2-4 pracovní dny Zdarma

Jak vybrat peníze ze svého účtu u Betfair

Sázková kancelář Betfair umožňuje vybírat peníze z Vašeho Betfair účtu několika způsoby. Všechny výběry musí být provedeny pomocí karty nebo účtu, jehož jste majitelem. Pro komletní nabídku možností výběrů se prosím podívejte na stránky sázkové kanceláře Betfair.

V následující tabulce je přehledně zobrazeno jaké druhy výběrů můžete použít pro výběr peněz z Vášeho Betfair účtu.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky
Visa 2-5 dnů Zdarma
Moneybookers max 24h. Zdarma
Neteller max 24h Zdarma
Webmoney max 24h Zdarma
Bankovní převod 3-5 dnů 5 EUR

Registrace a založení účtu u Betfair

Registrace a založení účtu u sázkové kanceláře Betfair je velice snadná a neměla by Vám zabrat více než pár minut.

U společnosti Betfair si můžete založit účet pouze pokud je Vám 18 a více let. V případě porušení této podmínky Vám bude účet zablokován. Registraci začněte tím, že si otevřete stránky sázkové kanceláře Betfair a klikněte v horní části stránky na odkaz "Zaregistrujte se". Otevře se Vám registrační formulář, který je celý v českém jazyce. Vypňte správně veškeré požadované údaje a před odesláním si je ještě jednou zkontrolujte. Zvolte si měnu (česká koruna není podporována) a opište kontrolní kód z obrázku a máte hotovo. Upozorňujeme, že uživatelské jméno ani měnu nelze již později měnit. Váš účet bude okamžitě aktivní a pomocí svého uživatelského jména a hesla se můžete ihned přihlásit.

Tímto je Vaše registrace a založení účtu u Betfair hotova. Teď si můžete začít užívat online sázky a sázení v sázkové kancelářis Betfair.

Pozor: Veškeré údaje vyplňujte pravdivě a přesně, abyste mohli bez komplikací vkládat a vybírat peněžní prostředky na Vášem Betfair účtu.

Betfair - registrační formulář

Přihlášení