Výhodné vstupní bonusy a promo akce

Na této stránce se Vám budeme snažit přinést souhrnné porovnání sázkových bonusů, promo akcí a jiných nabídek, které Vám sázkové kanceláře přinášejí. Jsou zde uváděny kompletní aktuální nabídky sportovních bonusů a budou se neustále obměňovat dle aktuálnosti. Jedná se především o vstupní bonusy a bonusy za vložení prvního vkladu. Pokud se sázením na internetu začínáte, pak to pro Vás tyto bonusy budou velmi příjemné zpestření, které v kamenných sázkovkých kancelářích nebo kasinech nedostanete.

Sázková kancelář Sportingbet

Sportovní sázky

Sportingbet Sázky - nový bonusový klub!
Bonus Club je nový, bodový věrnostní program pro naše sázkaře a hráče. Za loajalitu Vás odměníme opravdu zajímavými bonusy - štědré soutěže, hry a zajímavá proma, volné VIP vstupenky, zájezdy za sportem a mnoho dalších bonusů.

Sportingbet Sázky - Sázka bez rizika až 3.000 Kč Sportingbet Sázky - Sázka bez rizika až 3.000 Kč Sportingbet Sázky - Sázka bez rizika až 3.000 Kč
Vsaďte si první sázku bez rizika prohry! Pokud vaše první sázka prohraje, získáte od nás sázku zdarma ve výši až 3.000 Kč! Pokud Vaše první sázka vyhraje, získáte DVOJNÁSOBEK bodů do bonus programu. Tak na co ještě čekáte?

Sportovní sázky

Sázková kancelář Bwin

Sportovní sázky

Bwin Sázky - 100% Uvítací bonus až 50€
Získejte jako bonus ke své platbě 100% navíc, až do výše 50€. Jakmile provedete první vklad, připíšeme na váš účet až 50€! Vstupte do fascinujícího světa sekce SPORTSBOOK. Bonus bude připsán na základě vaší první platby po založení účtu.

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Sázková kancelář Expekt

Sportovní sázky

Expekt Sázky - 100% bonus až do 1500 Kč
Zaregistrujte si účet na Expektu a proveďte první vklad. Uzavřete svou první sázku až do výše 1500 Kč. Pokud svou první sázku vyhrajete, výhra je Vaše! Pokud prohrajete, vrátíme Vám její vklad až do výše 1500 Kč.

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Sázková kancelář Bet-at-home

Sportovní sázky

Bet-at-home Sázky - 50 % bonus až do výše 2.500 Kč!
K vašemu prvnímu vkladu na sázkařský účet vám připíšeme 50 % vložené částky jako bonus. Tak můžete získat od bet-at-home.com až 2 500 Kč zdarma! Jen u nás na Vás čeká sportovní sázení s bezkonkurenčními kurzy, k tomu denně live sázky.

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Sázková kancelář Unibet

Sportovní sázky

Unibet Sázky - 50% sázka bez rizika až do 1500 Kč
Začni sázet na Unibetu a vyzvedni si uvítací bonus až 1500 Kč na první sázku. Pokud prohraješ, vrátíme ti sázku zpět. Založ si svůj účet a tipuj v našlapané nabídce kurzů. Pokud rád tipuješ live, u nás tě budou live sázky hodně bavit!

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Sázková kancelář Betway

Sportovní sázky

volná sázka až 1250Kč Betway Sázky - volná sázka až 1250Kč
Betway má pro Vás volnou sázku v hodnotě až 1.250 Kč, který dává hráčům šanci zdvojnásobit jejich první vklad. Tato nabídka je určená pouze pro nové zákazníky. Zaregistrujte se a získejte volnou sázku v hodnotě až 1250 Kč.

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Sázková kancelář Betfair

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Sázková kancelář Betclic

Sportovní sázky

BetClic - Sázkový Bonus Betclic Sázky - Sázka 1 000 Kč bez rizika
Můžete si vsadit na jakýkoliv sportovní zápas z naší nabídky až do výše 1 000 Kč. Pokud vyhrajete, vše je Vaše. Pokud zrovna nebude stát štěstí při Vás, vrátíme Vám celý vklad prohrané sázky až do 1 000 Kč. Vaše první sázka je bez rizika prohry.

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Sázková kancelář Nordicbet

Sportovní sázky

Nordicbet Sázky - 100% bonus až do výše 1500 Kč.
NordicBet přináší dary. Prvním z nich je 100% bonus ke kurzovým sázkám až do výše 1500 Kč! Pokud provedete vklad na váš účet, tak pro vás máme ještě jedno překvapení. Dostanete 1 sázku bez rizika v hodnotě 150 Kč zdarma!

Sportovní sázky

Nordicbet Sázky - Hokejový klub. Nordicbet Sázky - Hokejový klub.
Do některých klubů nestojí za to vstupovat – a do jiných naopak rozhodně ano! A právě mezi ty druhé se řadí i exkluzivní Hokejový klub NordicBet. Chcete-li se do klubu zaregistrovat, stačí zadat e-mailovou adresu připojenou k vašemu účtu na NordicBet a vybrat 1) svůj oblíbený místní tým a 2) svůj oblíbený tým z NHL. Jakmile tak učiníte, můžete okamžitě začít využívat nepřeberné množství nabídek a propagačních akcí. Tyto akce jsou 100% exkluzivní jen pro naše členy a často se týkají i vašich dvou oblíbených týmů. Jedná se například o následující bonusy: Sázky zdarma a sázky bez rizika, Výhodnější kurzy, Vstup do propagačních akcí a soutěží.

Sportovní sázky

Sázková kancelář Betsson

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Sázková kancelář Doxxbet

Sportovní sázky

DOXXbet - Sázkový Bonus Doxxbet Sázky -100% bonus až do 54.000 Kč
Sázková kancelář DOXXbet.com si pro Vás připravila fantastický 100 % bonus až do výše až 54.000 Kč. Jedná se o bonus, který se vztahuje na hodnotu prvního vkladu klienta. O bonus požádáte na hráčském účtě v sekci „Správa účtu – Správa Bonusů“

Sportovní sázky

Sportovní sázky

Přihlášení