Neteller

Neteller - internetová peněženka Neteller je další internetová peněženka, která se používá při platbách na internetu. Společnost Neteller působí na finančním trhu od roku 2000 a má více než 3 miliony uživatelů, kteří využívají Neteller peněženku k platbám a převodům peněz na internetu. Založení Neteller účtu je zdarma. S Neteller účtem Vy můžete okamžitě peníze vkládat, vybírat nebo převádět jak obchodníkům, tak dalším Neteller členům.

Návod k registraci na Neteller - internetovou peněženku

Pokud si chcete vložit peníze na Váš Neteller účet, tak to není vůbec nic těžkého. Jestliže pro vklad použijete kreditní nebo debetní kartu, peníze se připíší na Váš účet okamžitě, ale zaplatíte poplatky podle tabulky níže. Pokud požijete bankovní převod, tak připsání peněz na Váš účet trvá 2 až 5 pracovních dní, ale Neteller Vám neúčtuje žádné poplatky.

Způsob vkladu

Poplatky

Doba převodu

Bankovní převod 0% 2-5 pracovních dní
Kreditní karta MasterCard 1.75-4.95% ihned
Kreditní karta Visa 1.75-4.95% ihned
Debetní karta Maestro 0-4.95% ihned
Debetní karta Visa 1.75-4.95% ihned
Paysafecard 7.5% ihned
Ukash 3-7% ihned

Pokud byste si chtěli peníze vybrat nebo poslat někomu na Neteller, tak si musíte Váš účet ověřit - tzv. ověření Vaší totožnosti. Stačí oskenovat nebo digitálně vyfotit pas, řidičák, občanku a nějaký účet třeba za elektriku a poslat jako přílohy přes webové rozhraní. Dále byste si měli zaregistrovat bankovní účet, pokud ho chcete využívat. Vše je v sekci Account.

Způsob výběru

Poplatky

Doba převodu

Bankovní převod 7.5 EUR 3-5 pracovních dní
Šek 7.5 EUR 3-5 pracovních dní
Net+ Prepaid MasterCard® 0 - 4 EUR ihned

Postup registrace

Na hlavní stránce neteller.com začnete s registrací kliknutím na „Sign up

Zobrazí se Vám registrační formulář Neteller. Registrace u Neteller se skládá z několika jednoduchých kroku. Vyplňujte pravdivé údaje a vše bez diakritiky.Nejdříve napište emailovou adresu, kterou musíte pro kontrolu ještě jednou zopakovat, vyberte zemi a zvolte si měnu, ve které bude veden Váš účet. Zkontrolujte, zda jste neudělali chyby (překlepy) při vyplňování Neteller formuláře a můžete přejít na 2. krok

Vyplňte zde své jméno a příjmení, adresa, telefon, pohlaví, datum narození a dávejte si pozor na chyby (překlepy). Zvolte si své heslo, které z bezpečnostních důvodů musí mít 8-32 znaků a ztoho musí být alespoň jedno číslo a velké písmeno. Dále si musíte zvolit 3 kontrolní otázky. Pokud vše souhlasí, klikněte na "CONTINUE" a můžete pokračovat dále.

Pokud vše proběhlo s registrací Neteller v pořádku, objeví se Vám obrazovka s vygenerovanými údaji k Vašemu Neteller účtu. To samé Vám Neteller pošle na emailovou adresu, kterou jste uvedli v Neteller formuláři.

Nyní jen stačí přejít na hlavní stránku www.Neteller.com a přihlásit se. Zadejte Vaše AccounID, SecureID a Heslo, které jste zadávali při registraci a je to.

Přihlášení