Sportovní TIPY Horsta Siegla Tipy ambasadora Unibetu Horsta "Sigi" Siegla

Tipy na Sázky: Bohemians 1905 vs FC Slovácko (19.8.2022 – 18:00)

Horst Siegl dnes sází na dohrávku v Gambrinus lize, ve kterém Bohemka přivítá Slovácko. Souboj týmů ze dna tabulky Gambrinus ligy uvidí diváci v Ďolíčku. Favorizuji spíše domácí Bohemku, která dokázala v podobně důležitém utkání doma porazít Příbram, navíc její výkon poslední týden na Spartě byl také velice dobrý. Bohemka vybojuje vítězství proti slovácku, tipuje Horst Siegl.

Číst dál: Tipy na Sázky: Bohemians 1905 vs FC Slovácko (19.8.2022 – 18:00)

Tipy na Sázky: Mladá Boleslav vs Sigma Olomouc (16.8.2022 – 20:15)

Horst Siegl dnes sází na utkání Gambrinus ligy mezi Mladou Boleslaví a Olomoucí. V dnešní předehrávce Gambrinus ligy na sebe narazí dva ambiciózní celky, které před sezónou měly jeden hlavní cíl - bojovat o evropské poháry. Zatím mohou být více spokojení v Mladé Boleslavi, kde se 7 body drží aktuálně pátou příčku. Remíza v předehrávce Gambrinus Ligy, tipuje Horst Siegl.

Číst dál: Tipy na Sázky: Mladá Boleslav vs Sigma Olomouc (16.8.2022 – 20:15)

Tipy na Sázky: Severní Irsko vs Rusko (14.8.2022 – 20:45)

Horst Siegl dnes sází na kvalifikaci na MS v Brazílii. Rusko zavítá na půdu Severního Irska. Rusko je jasným favoritem tohoto utkání. V kvalifikační skupině F je sice na druhém místě dva body za Portugalskem, ale má ještě dvě utkání k dobru. Severní Irsko zatím dokázalo v pěti utkání ukořistit jen tři body za stejný počet remíz. Rusko v kvalifikaci ukořistí tři body, tipuje Horst Siegl.

Číst dál: Tipy na Sázky: Severní Irsko vs Rusko (14.8.2022 – 20:45)

Tipy na Sázky: Fenerbahce vs Red Bull Salzburg (6.8.2023 – 20:45)

Horst Siegl dnes sází na utkání odvetu 3. předkola Ligy mistrů mezi Fenerbahce a rakouským Salzburgem. Díky odvolání to tedy pro turecký klub nakonec klaplo a evropské poháry jsou hodně reálné. V prvním utkání Fenerbahce uhrálo remízu 1:1 díky penaltě v 95. minutě. Fenerbahce porazí Salzburg a zajistí si postup, tipuje Horst Siegl.

Číst dál: Tipy na Sázky: Fenerbahce vs Red Bull Salzburg (6.8.2023 – 20:45)

Tipy na Sázky: Slavia Praha vs Sigma Olomouc (5.8.2023 – 18:00)

Horst Siegl dnes sází na dohrávku Gambrinus ligy - Slavia vs Sigma. Oba kluby si jistě představovali naprosto jiný vstup do nové sezóny. Domácí Slavia má na svém kontě pouze jeden bod, který jen tak tak uhrála v prvním kole proti Baníku. To Sigma nemá bod ještě žádný. Slavia a Sigma si připíšou po bodu, tipuje Horst Siegl.

Číst dál: Tipy na Sázky: Slavia Praha vs Sigma Olomouc (5.8.2023 – 18:00)

Tipy na Sázky: BK Häcken - Sparta Praha (25.7.2023 – 19:00)

Horst Siegl dnes sází na odvetu 2. předkola Evropské ligy, ve které Sparta zajíždí do Švédska. Stejně jako Plzeň se ani Sparta v prvním zápase neprezentovala zrovna špatným výkonem. Jenže fotbalisté pražského klubu se nechali ukolébat dvoubrankovým vítězstvím a poté přišel tvrdý úder švédského Häckenu. Sparta napraví zaváhání a postoupí, tipuje Horst Siegl.

Číst dál: Tipy na Sázky: BK Häcken - Sparta Praha (25.7.2023 – 19:00)

Tipy na Sázky: Mladá Boleslav vs FK Příbram (22.7.2023 – 18:00)

Horst Siegl dnes sází na dohrávku české fotbalové Gambrinus ligy. Mladá Boleslav se do letošní sezóny pořádně vyzbrojila a chtěla by hrát o pohárové příčky. Především Jiří Stajner by měl výrazně oživit ofenzívu středočeského klubu, kterému se v úvodním kole postaví Příbram. Ambiciózní Boleslav si poradí s Příbramí, tipuje Horst Siegl.

Číst dál: Tipy na Sázky: Mladá Boleslav vs FK Příbram (22.7.2023 – 18:00)

Tipy na Sázky H.Siegela: Úvodní kolo Gambrinus Ligy

Horst Siegl dnes sází na úvodní kolo Gambrinus Ligy. Dnes jsem si pro Vás připravil kompletní první kolo nejvyšší české soutěže. Při tipování mi překvapivě vyšlo spousta tipů na vítězství domácích, na hosty bych si tipl pouze v případě Sparty, která uspěje na půdě Jihlavy. Bude to sice těšné vítězství, ale i taková se počítají a na začátku sezóny obzvlášť.

Číst dál: Tipy na Sázky H.Siegela: Úvodní kolo Gambrinus Ligy

Tipy na Sázky: Uruguay a Francie finalisty MS do 20 let

Horst Siegl dnes sází na vítěze obou semifinálových soubojů MS do 20 let, ze kterých dle něj postoupí Uruguay a Francie. Francouzi jsou v závěrečné fázi turnaje zápas od zápasu lepší a lepší. Asi velmi málo fotbalových odborníků by před šampionátem tipovali, že v semifinále bude stát Irák. Uruguay a Francie finalisty MS do 20 let, tipuje Horst Siegl.

Číst dál: Tipy na Sázky: Uruguay a Francie finalisty MS do 20 let

Tipy na Sázky: B. Tomič vs T. Berdych (1.7.2023 – 16:35)

Horst Siegl dnes sází na zápas české tenisové jedničky Tomáše Berdycha. Tomáš Berdych se na Wimbledon připravil opravdu velice dobře. Ve třech zápasech zatím ztratil set jen s Andersonem a nyní ho čeká překvapivě Tomič. Tomáš Berdych vyhraje ve třech setech, tipuje Horst Siegl.

Číst dál: Tipy na Sázky: B. Tomič vs T. Berdych (1.7.2023 – 16:35)

Přihlášení